KATILIM

KATILIM KOŞULLARI

• Tura ilişkin bilgileri inceleyerek turun gerektirdiği bisiklet sürüş deneyim ve sağlığına sahip olduğuna inanmak.

• Kayıt formunu eksiksiz doldurmak.

Ön kayıt tamamlandıktan sonra kesin kayıt için whatsApp üzerinden ve telefon ile görüşerek kayıt süreci tamamlanacaktır.

ÖNEMLİ: Tur giderlerini karşılayan İlk 200 kişi kesin kayıt yapmış olacaktır.

Lütfen “Kayıt Formu” sekmesinde açılan kutularda istenen bilgileri eksiksiz doldurunuz. Tur öncesi ve tur boyunca mail adresinizi / cep numaranızı kullanarak gelişmeleri ve ayrıntıları paylaşacağız. Lütfen mail ve telefonunuzu hatasız doldurmaya özen gösteriniz. Kayıt formunun bize ulaştığını size otomatik bir mail geri dönüşü ile duyuracağız. Bu otomatik dönüş mailini almadıysanız biliniz ki ön kayıt sürecini tamamlayamadınız. Lütfen tekrar deneyin. Muğla’dan katılacakların ilçelerini özellikle belirtmelerini rica ediyoruz.

KULLANICI BEYANI

Bu etkinliğin belli riskler içerdiğini biliyorum. Muhtemel bir kaza, yaralanma, sakatlık halinde organizasyonu ve organizasyon görevlilerini sorumlu tutmayacağımı; her türlü sorumluluğun bana ait olduğunu kabul ve beyan ederim.

Güvenli bir sürüş ve tur için organizasyon görevlilerinin kurallarına uymayı, uyarılarını dinlemeyi kabul ediyorum.

Muğla Bisiklet Derneği, ana sponsor Accell Bisiklet ve onların yetkilendirdiği üçüncü şahısların tur süresince görüntü ve ses kaydı yaptıklarını biliyorum. Bu kayıtların ticari veya gayrı ticari amaçlarla kullanımını, medyada yayınlanmasını kabul ediyorum.

Tur süresince ve sonrasında aksine bir beyanım olmadığı sürece e-posta ve kısa mesaj (SMS) kanalıyla bilgilendirme ve tanıtım yapılmasını kabul ediyorum.

Etkinliğin herhangi bir aşamasında kendi rızamla etkinlikten çekilme hakkım olduğunu biliyorum. Bu durumda herhangi bir maddi talepte bulunmayacağımı, çekilme kararımı organizasyon komitesine bildireceğimi beyan ederim.

Etkinliğe ilişkin katılım koşullarını ve turun özelliklerine ilişkin diğer detayları gokovabisiklet.com internet sitesinde inceledim. Turun gerektirdiği sağlık ve güce, bisiklet kullanım tecrübesine sahip olduğumun bilinci ile bu tura katılıyorum.

Bu maddeleri dikkatlice okuyup anladığımı ve gereğince davranacağımı beyan ederim.