KATILIM KOŞULLARI

13. Gökova Bisiklet Turu Kayıtlarımız Kapanmıştır.

Katılım koşulları:

• Tura ilişkin bilgileri inceleyerek turun gerektirdiği bisiklet sürüş deneyim ve sağlığına sahip olduğuna inanmak
• Kayıt Formu’nu eksiksiz doldurmak
• 400 TL “bağış” yatırmak

 

Lütfen “Kayıt Formu” sekmesinde açılan kutularda istenen bilgileri eksiksiz doldurunuz. Tur öncesi ve tur boyunca mail adresinizi / cep tel numaranızı kullanarak gelişmeleri ve ayrıntıları paylaşacağız. Lütfen mail ve telefonunuzu hatasız doldurmaya özen gösteriniz. Kayıt formunun bize ulaştığını size otomatik bir mail geri dönüşü ile duyuracağız. Bu otomatik dönüş mailini almadıysanız biliniz ki önkayıt sürecini tamamlayamadınız. Lütfen tekrar deneyin. Muğla’dan katılacakların ilçelerini özellikle belirtmelerini rica ediyoruz.

 

Dernek olarak tüm giderlerimizi aidatlar ve “bağış”larla karşılamak durumundayız. Oluşturacağımız ön kayıt listesinde adınızı, ilinizi ve kayıt numaranızı gördükten sonra lütfen bağışınızı Muğla Bisiklet Derneği adına 400 TL olarak İş Bankası Muğla Şubesi 3600-1499796 nolu hesabımıza ( IBAN TR 440006 4000 0013 6001 4997 96 ) açıklamaya ”BAĞIŞ” yazarak havale ediniz. Gönderinizin “bağış” olarak tanımlandığından ve (havale bedeli) kesintisiz tarafımıza ulaştığından emin olunuz. “Bağış” dışı açıklamalar ve kesintili tutarlar masrafları gönderene ait olmak üzere iade edilecektir. Bağışınızı yaptığınız anda kayıdınız gerçekleşecektir. Bu sene kesin kayıtlar 225 kişinin Bağış ödemesini tamamlaması ile kapanacaktır.

 

Önemli not: Bu sene ön kayıt sonrası ödeme için bir süre verilmeyecektir, kayıtların açılması ile kaydını ve bağışını yapan ilk 225 kişi kesin kayıt yapmış olacaktır.

 

Lütfen ATM’lerden yapılan havaleler ve yakınınız başka kişiler tarafından yapılan havalelerin derneğimize ulaştığını kesin kayıt listesinden kontrol ediniz.

 

Sadece yurtdışından katılacak katılımcılar bağışı (havale masrafının yüksekliği nedeniyle) başlangıç günü elden iletebilir. Derneğimiz banka havalesi dışında elden bağış kabul etmeyecektir.

 

KATILIMCI BEYANI

  1. Bu etkinliğin belli riskler içerdiğini biliyorum. Muhtemel bir kaza, yaralanma, sakatlık halinde organizasyonu ve organizasyon görevlilerini sorumlu tutmayacağımı; her türlü sorumluluğun bana ait olduğunu kabul ve beyan ederim.
  2. Güvenli bir sürüş ve tur için organizasyon görevlilerinin kurallarına uymayı, uyarılarını dinlemeyi kabul ediyorum.
  3.  Muğla Bisiklet Derneği, ana sponsor Accell Bisiklet ve onların yetkilendirdiği üçüncü şahısların tur süresince görüntü ve ses kaydı yaptıklarını biliyorum. Bu kayıtların ticari veya gayrı ticari amaçlarla kullanımını, medyada yayınlanmasını kabul ediyorum.
  4. Tur süresince ve sonrasında aksine bir beyanım olmadığı sürece e-posta ve kısa mesaj (SMS) kanalıyla bilgilendirme ve tanıtım yapılmasını kabul ediyorum.
  5. Etkinliğin herhangi bir aşamasında kendi rızamla etkinlikten çekilme hakkım olduğunu biliyorum. Bu durumda herhangi bir maddi talepte bulunmayacağımı, çekilme kararımı organizasyon komitesine bildireceğimi beyan ederim.
  6.  Etkinliğe ilişkin katılım koşullarını ve turun özelliklerine ilişkin diğer detayları gokovabisiklet.com internet sitesinde inceledim. Turun gerektirdiği sağlık ve güce, bisiklet kullanım tecrübesine sahip olduğumun bilinci ile bu tura katılıyorum.
  7. Bu maddeleri dikkatlice okuyup anladığımı ve gereğince davranacağımı beyan ederim.