KATILIM KOŞULLARI

Katılım koşulları:

 

  • Tura ilişkin bilgileri inceleyerek turun gerektirdiği bisiklet sürüş deneyim ve sağlığına sahip olduğuna inanmak
  • Kayıt Formu’nu eksiksiz doldurmak
  • 330 TL “bağış” yatırmak

 

Lütfen “Kayıt Formu” sekmesinde açılan kutularda istenen bilgileri eksiksiz doldurunuz. Tur öncesi ve tur boyunca mail adresinizi / cep tel numaranızı kullanarak gelişmeleri ve ayrıntıları paylaşacağız. Lütfen mail ve telefonunuzu hatasız doldurmaya özen gösteriniz. Kayıt formunun bize ulaştığını size otomatik bir mail geri dönüşü ile duyuracağız. Bu otomatik dönüş mailini almadıysanız biliniz ki önkayıt sürecini tamamlayamadınız. Lütfen tekrar deneyin. Muğla’dan katılacakların ilçelerini özellikle belirtmelerini rica ediyoruz.

 

Dernek olarak tüm giderlerimizi aidatlar ve “bağış”larla karşılamak durumundayız. Oluşturacağımız önkayıt listesinde  adınızı, ilinizi ve kayıt numaranızı gördükten sonra lütfen bağışınızı 330 TL olarak 2 Nisan 2018’e kadar İş Bankası Muğla Şubesi 3600-1499796 nolu hesabımıza ( IBAN   TR 440006 4000 0013 6001 4997 96 ) açıklamaya ”BAĞIŞ” yazarak  havale ediniz. Gönderinizin “bağış” olarak tanımlandığından ve (havale bedeli) kesintisiz tarafımıza ulaştığından emin olunuz. “Bağış” dışı açıklamalar ve kesintili tutarlar masrafları gönderene ait olmak üzere iade edilecektir.

 

Lütfen ATM’lerden yapılan havaleler ve yakınınız başka kişiler tarafından yapılan havalelerin  derneğimize ulaştığını kesin kayıt listesinden kontrol ediniz. 2 Nisan’da  bağışını tamamlayamayanlar önkayıt listesinden silinerek yerine yedek listeden yeni katılımcılara çağrı yapılacaktır.

 

Sadece yurtdışından katılacak katılımcılar bağışı (havale masrafının yüksekliği nedeniyle) başlangıç günü elden iletebilir. Derneğimiz banka havalesi dışında elden bağış kabul etmeyecektir.

 

KATILIMCI BEYANI

  1. Bu etkinliğin belli riskler içerdiğini biliyorum. Muhtemel bir kaza, yaralanma, sakatlık halinde organizasyonu ve organizasyon görevlilerini sorumlu tutmayacağımı; her türlü sorumluluğun bana ait olduğunu kabul ve beyan ederim.
  2. Güvenli bir sürüş ve tur için organizasyon görevlilerinin kurallarına uymayı, uyarılarını dinlemeyi kabul ediyorum.
  3. Muğla Bisiklet Derneği, ana sponsor Accell Bisiklet ve onların yetkilendirdiği üçüncü şahısların tur süresince görüntü ve ses kaydı yaptıklarını biliyorum. Bu kayıtların ticari veya gayrı ticari amaçlarla kullanımını, medyada yayınlanmasını kabul ediyorum.
  4. Tur süresince ve sonrasında aksine bir beyanım olmadığı sürece e-posta ve kısa mesaj (SMS) kanalıyla bilgilendirme ve tanıtım yapılmasını kabul ediyorum.
  5. Etkinliğin herhangi bir aşamasında kendi rızamla etkinlikten çekilme hakkım olduğunu biliyorum. Bu durumda herhangi bir maddi talepte bulunmayacağımı, çekilme kararımı organizasyon komitesine bildireceğimi beyan ederim.
  6. Etkinliğe ilişkin katılım koşullarını ve turun özelliklerine ilişkin diğer detayları gokovabisiklet.com internet sitesinde inceledim. Turun gerektirdiği sağlık ve güce, bisiklet kullanım tecrübesine sahip olduğumun bilinci ile bu tura katılıyorum.
  7. Bu maddeleri dikkatlice okuyup anladığımı ve gereğince davranacağımı beyan ederim.

YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI KABUL EDİYORUM VE KAYIT YAPTIRMAK