KATILIM KOŞULLARI

Katılım koşulları:

 

  • Tura ilişkin bilgileri inceleyerek turun gerektirdiği bisiklet sürüş deneyim ve sağlığına sahip olduğuna inanmak
  • Kayıt Formu’nu eksiksiz doldurmak
  • 300 TL “bağış” yatırmak

 

Lütfen “Kayıt Formu” sekmesinde açılan kutularda istenen bilgileri eksiksiz doldurunuz. Tur öncesi ve tur boyunca mail adresinizi / cep tel numaranızı kullanarak gelişmeleri ve ayrıntıları paylaşacağız. Lütfen mail ve telefonunuzu hatasız doldurmaya özen gösteriniz. Kayıt formunun bize ulaştığını size otomatik bir mail geri dönüşü ile duyuracağız. Bu otomatik dönüş mailini almadıysanız biliniz ki önkayıt sürecini tamamlayamadınız. Lütfen tekrar deneyin. Muğla’dan katılacakların ilçelerini özellikle belirtmelerini rica ediyoruz.
Dernek olarak tüm giderlerimizi aidatlar ve “bağış”larla karşılamak durumundayız. Oluşturacağımız önkayıt listesinde  adınızı, ilinizi ve kayıt numaranızı gördükten sonra lütfen bağışınızı 300 TL olarak 25 Mart 2017’ye kadar İş Bankası Muğla Şubesi 3600-1499796 nolu hesabımıza ( IBAN   TR 440006 4000 0013 6001 4997 96 ) açıklamaya ”BAĞIŞ” yazarak  havale ediniz. Gönderinizin “bağış” olarak tanımlandığından ve (havale bedeli) kesintisiz tarafımıza ulaştığından emin olunuz. “Bağış” dışı açıklamalar ve kesintili tutarlar masrafları gönderene ait olmak üzere iade edilecektir.

Lütfen ATM’lerden yapılan havaleler ve yakınınız başka kişiler tarafından yapılan havalelerin  derneğimize ulaştığını kesin kayıt listesinden kontrol ediniz. 25 Mart’ta  bağışını tamamlayamayanlar önkayıt listesinden silinerek yerine yedek listeden yeni katılımcılara çağrı yapılacaktır.

Sadece yurtdışından katılacak katılımcılar bağışı (havale masrafının yüksekliği nedeniyle) başlangıç günü elden iletebilir. Derneğimiz banka havalesi dışında elden bağış kabul etmeyecektir.

YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI KABUL EDİYORUM VE KAYIT YAPTIRMAK